Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. AROMA DIFUZER

AROMA DIFUZER

Jde o podobný princip jako aroma lampička. Jen bez svíčky a přepalování éterických olejů. Zde zastrčíte kabel do difuzéru, druhou stranu do elektřiny a nastavíte si požadované množství. Všechny difuzéry mají 2 rychlosti. Buď vypařují vodu s  olejem rychle, nebo pomalu.

Máte 3 druhy nastavení - voda s olejem se vypaří za 1 hodinu, 3 hodiny nebo 6 hodin. Můžete také nastavit intenzitu barev. Buď jen jemný odstín, nebo sytý odstín. Je zde 7 barev, které se můžou měnit, nebo si vybere Vašemu oku nejvíce lahodící a svítí jen jednou barvou (viz videa). Nádobka na vodu je součástí balení. Nenalévejte více vody než je psané v návodu!

Jde o studenou mlhu, takže se oleje nezničí žárem, tak jak to bývá u aroma lampiček, které většinou ke konci dobré látky v oleji spálí (pokud to nehlídáte a nedolejete vodu). Zde je nabídka éterickýc olejů do difuzerů. Více info naleznete u každého jednotlivého druhu. Nebojte se, směle do difuzérů :) Také jeden vlastním v masérně, a má velmi pozitivní ohlasy. Nejen ve vůni, ale hlavně ve vzhledu :)