Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Já a Aniball

ZKUŠENOST S ANIBALLEM

Máme tady úterý 20.2.2018 a dneska mne čeká další napařování. Těším se jak malá holka, dneska si k tomu přidám i masážní balonek Aniball. Jde o balonek, který si zavedete dovnitř Vašeho těla a postupně nafukujete až do doby, kdy začnete cítit lehký tlak, pak chvilku pracujete s vašim pánevním dnem, stahujete a roztahujete a poté se ho snažíte, ne tlakem ale dechem, vypudit z pochvy ven.

Začínám tedy na 17cm a zjišťuji, že to není žádný problém. No jo, ale měla bych se dostat na 30 cm J tak uvidíme, jak to bude pokračovat.

Ideální je zavádět ho buď po sprše anebo právě po napářce, protože dojde ke změkčení hráze a tím se Vám s balonkem bude mnohem lépe pracovat. Já volila první variantu.

Takže jsem si dala sprchu a pak si šla pohrát s balonkem. Překvapilo mne, že jak jsem ho vypudila, tak mne píchlo v levém boku a od té chvíle, což bylo asi kolem 17hod mne začal bolet pupíček. A holčička vevnitř mne začala tak kopat a tlačit zadeček ven přes kůži, že mi to bylo až nepříjemné. Nevím, co přesně se stalo, ale tohle trvalo až do večera, kdy jsem zase usedla asi ve 20.30hod na hrnec a napařovala. Teprve poté se uklidnila a tlaky přestaly.

Bylo to mé druhé setkání s Aniballem. To první se nám nepovedlo, protože jsem nebyla schopná balonek zavést. To druhé bylo zase takové tlakové až bolestivé. Takže uvidíme, jaké bude to třetí.

Dnes 22.2.2018 přemýšlím, proč se to dělo. Věřím svému tělu i dceři, tak mne napadlo, jestli to nebere jako podraz. Říkám jí, že jí věřím, a pak se snažím do toho zasahovat… takže třetí zavedení je pro mne poslední. Zavedla, napumpovala, stahovala pánevní dno a pak zkusila vypudit. V tom mne píchlo u srdce tak moc, až se mi zatočila hlava, takže jsem balonek vypustila, menší vyjel hezky sám, umyla a hezky schovala do obalu, víckrát už ho tam nestrčím. Věřím dceři, že to bude dobré a že mi nijak neublíží a dopadne to bez nástřihu…..

Tak a světe div se, za 8 dnů byla Mája venku, šla hezky pomalu, Anička mi při porodu říkala, že je to hodná a slušná holčička, že jde pomalu, aby mi neublížila. Za 20 min od první velice silného stahu, kdy se stáhlo celé břicho, a děloha začala vypuzovat dítě, byla Mája venku, bez natrhnutí nebo stehu. Jen jemné oděrky, které se do týdne zahojily. Což bylo super. Horší to bylo s kojením a bradavkami. Ale o tom jinde.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli