Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Těhotenství, napářka apod.
  4. Tejpujeme těhotné bříško

Tejpujeme těhotné bříško

Když mi poprvé nabídnuli zatejpovat těhotné bříško, byla jsem vůči tomu skeptická. Říkala jsem si, že to nebude fungovat, protože jsem byla spíše zastánce bez tejpů. Nicméně, musím uznat, že jsem se mýlila. Nejen že tejpy fungují i při jiných potížích a pocitech těla, ale také výborně fungují i u těhotné ženy. 

Takže, je to tak jednoduché, že to zvládnete i samy doma :) popřípadě si necháte tejpy od někoho nalepit. Foceno 25.2.2018 což bylo 3 dny před porodem, jde to ale udělat i dříve a vícekrát. 

A tohle budete potřebovat. Stačí 4 kousky a je to... 1x kulatý na pupík, 1x přes pupík, 1x ve směru od spodního břicha k prsům a ten poslední je 1x pod celým pupíkem. 

tejpovani-v-tehotenstvi


A jdeme na to...

tejp-v-tehotenstvi


Takže nalepíme první malý tejpík přímo na pupík a to z toho důvodu, aby byl ochráněný před dalšími pásky a jejich tahu. 

milujeme-knihy-a-tejpovani


Další pásek, který pujde přes červené kolečko. Roztrhneme uprostřed a odlepíme většinu ochranné pásky, necháme si jen poslední konce, aby to bylo za co uchopit, roztáhnete do napětí pásky a přiložíte na pupík. 

tejpy-tehotenstvi

 


Položíte na pupík, přilepíte, tak aby konce byly volně, a poté uhladíte do jemnosti, alespoň 1 minutu hladíte pásek. 

tejpujemetehotenstvi-a-tejpovani


A další pásek budete lepit od místa pod pupíkem směrem nahoru přes pupík. 

milujeme-tehotenstvi


Nebojte se tejp opravdu natáhnout směrem nahoru, tato páska vám bude držet bříško směrem nahoru a zároveň uvolňovat břišní svaly. Je to opravdu moc příjemné.

tesim-se-na-sve-dite


Tak a máme další pásku, tohle je třetí. Takže opět alespoň 1 minutu hladíme nalepený pásek, děláme to proto, abychom zajistili dokonalé přichycení lepidla na naši kůži. 

tejpujememilujme-se-a-mnozme-se


A máme tady poslední pásek. Ten jak vidíte, nalepíme pod pupíkem uprostřed. Postupně opět natahujeme do stran, opět se nebojíme opravdu natáhnout. Kdyby se stalo, že bude na konci pásek moc dlouhý, nic se neděje, zbytek odstřihneme. 

tak-te-mam-rada-miminko-nase


A pokračujeme do stran.

nalepit-tejp-neni-tezketejpujeme


Tejpovací páska by vám měla vyjít k lopatě pánevní. 

tejpujeme


Tadááá a je to, zvládly jste to. Teď už si jen užijte pohodlí, které tejpovací pásky přináší. Můžete se s nimi i koupat, tyhle co mám já, jsou vyrobeny pro plavce a zvládnou vodu max 1 hodinu, takže nějaké sprchování určitě vydrží. Mě vydrželi 3 dny až k porodu, v porodnici jsme je sundávaly :D ideálně ve spolupráci s vodou, abyste ho nestrhli dolů, to se nedělá... 

to-je-ale-tehotensky-pupik

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli